Lentyninis sandėlys

Lentyninis sandėlys

Sisteminis pavojingų medžiagų sandėliavimas
Sisteminių konteinerių serija yra daugialypė ir į pritaikymą orientuota gaminių serija pavojingų medžiagų sandėliavimui. Jau 25 metus ši serija saugiai ir patikimai tenkina daugelio mūsų klientų visoje Europoje poreikius.
Sisteminiai konteineriai pagal savo matmenis optimaliai tinka talpoms, padėklams arba IBC sandėliuoti. Skirtingos modelinės serijos tobulai prisitaiko prie skirtingų talpų dydžio ir sandėliavimo būdų.
Į klientų poreikius atsižvelgiama taip pat ir sandėliavimo temperatūros ir vėdinimo srityse.

Ilgaamžė sistema
Siekiant pasiūlyti stabilią ir ilgaamžę sandėliavimo sistemą, sisteminiai konteineriai gaminami iš suvirintos plieninės rėminės konstrukcijos. Sieninės ir stogo konstrukcijos padengtos cinkuotomis plieno skardomis. Daugiasluoksnis dažymas atspariu kokybišku laku ir pagrindo apdorojimas storasluoksniu gruntu užtikrina ilgalaikę antikorozinę apsaugą. Tvirtai su rėmu suvirinta, patikrinta vonelė užtikrina būtiną aplinkos ir vandenų apsaugą.
Konteineriams suteiktas bendrasis Vokietijos statybų technikos instituto (vok. santr. – DIBt) statybų priežiūros leidimas

Pavojingų medžiagų sandėliavimas gali būti planuojamas
Ėsdinančių medžiagų sandėliavimui sandėlyje jau gamykloje gali būti įrengti (-os) atsparūs rūgštims PE įdėklai (įdėtos plastikinės vonelės) arba nerūdijančio plieno vonelės.
Kartu su priedų rinkiniu sisteminiai konteineriai tinkami sandėliuoti ir užsiliepsnojančius skysčius. Rinkinyje yra įžeminimo antdėklas įžeminimui pastatymo vietoje  / potencialų išlyginimui, siekiant išvengti elektrostatinių iškrovų, ir ženkliukas konteineriui.

 

 

 

 

Susisiekite

Lentyninis sandėlys FBM

Kokybiški priešgaisriniai sprendimai
Sandėliuojant užsiliepsnojančias pavojingas medžiagas ant padėklų arba IBC, priešgaisrinis lentyninis FBM serijos sandėlys yra saugus ir įstatymus atitinkantis sprendimas.

Pastatymas
Priešgaisrinis lentyninis FBM sandėlys – tai pavojingų medžiagų sandėlys su reguliuojamo aukščio lentynų sistema, skirta saugiai ir patogiai sandėliuoti talpas (iki 64 talpų po 200 l arba 16 IBC).
Dviguba plieninio rėmo konstrukcija ir nedegios izoliacijos sienelės iš mineralinės vatos (statybinių medžiagų klasė A) užtikrina šiam priešgaisriniam lentyniniam sandėliui atsparumą ugniai mažiausiai iki 90 minučių esant vidinei ir (arba) išorinei apkrovai gaisro atveju. Papildomai jame įrengta vonelė su grotelėmis, pagal vandens balanso įstatymą, ir savaime užsidarančios, ugniai atsparios durys T 90 su antipanikos užraktu.

Sertifikuota priešgaisrinė sauga
Priešgaisrinis lentyninis sandėlys FBM atitinka visus F 90 priešgaisrinius DIN 4102 reikalavimus, t. y. šios serijos gaminiai 90 minučių yra atsparūs gaisro poveikiui nepriklausomai nuo to, ar lentyniniame sandėlyje buvo vidinis ar išorinis gaisras.
Remiantis tuo bei bendruoju Vokietijos statybų technikos instituto (vok. santr. – DIBt) statybų priežiūros leidimu, lentyninis sandėlys ir integruota vonelės sistema atitinka įstatymų reikalavimus, keliamus priešgaisriniams lentyniniams sandėliams.

Lentynų sistema
Saugiam ir stabiliam talpų, prekių ant padėklų ir IBC sandėliavimui lentyniniame sandėlyje įrengta lentynų sistema, įstatyta tiesiai į konteinerio vonelę.
Reguliuojamo aukščio lentynų padėklai (kas 50 mm) užtikrina reguliavimo lankstumą atsižvelgiant į sandėliuojamos talpos aukštį. Tokiu būdu sandėlį galima naudoti optimaliai.

Susisiekite

2K 214.0

 

Talpa: 4 IBC
Tūris:  1100 l

1 G 314

 

Talpa: 10 statinių
Tūris:  750 l

2H1214.O

 

Talpa: 18 IBC
Tūris:  4500 l

2G 614.0

 

Talpa: 40 statinių
Tūris:  2050 l

FBM base 314,20

 

Talpa: 2 IBC
Tūris:  1270 l

FBM base 714.20 OST-el

 

Talpa: 12 IBC
Tūris:  2000 l

FBM base 314.30

 

Talpa: 4 IBC
Tūris:  1270 l

FBM plus 614.30

 

Talpa: 8 IBC
Tūris: 2600 l