Priešgaisrinis sandėlys

Priešgaisrinis sandėlys BMC

Konteinerių tipai
BMC konstrukcinės serijos konteineriai yra 3 skirtingų rūšių:
BMC-S – priešgaisrinė apsauga mažiausioje patalpoje
BMC-M – kompaktiškas ir naudojamas įvairiapusiškai
BMC-X – aukštis 2500 mm, darbo patalpai su pagalbinėmis patalpomis įrengti.

Vonelė
Priešgaisriniame sandėlyje BMC įrengta vienos dalies karšto cinkavimo plieninė vonelė. Didelė viso ilgio vonelės talpa užtikrina ir didelių talpų sandėliavimą laikantis įstatymų.
Karštojo cinkavimo groteles vonelės valant paprasta išimti. Ėsdinančių medžiagų laikymui sandėlyje dar gamykloje galima įrengti plastikines arba nerūdijančio plieno voneles.

Sienelė ir stogas
Dviguba plieninio rėmo konstrukcija, kaip vidinis ir išorinis rėmas, užtikrina saugumą ir stabilumą gaisro atveju. Tokiu būdu priešgaisrinė apsauga iš vidaus ir išorės garantuojama mažiausiai 90 minučių.
Tarp vidinio ir išorinio rėmo įleidžiamos aukštos kokybės priešgaisrinės sienelės (atsparumo ugniai klasė F90) su nedegia mineralinės vatos izoliacija. Sienelės iš abiejų pusių apkaltos cinkuota skarda ir padengtos papildomu sluoksniu. Jos užtikrina reikiamą priešgaisrinę apsaugą pagal DIN 4102 ir DIN EN 13501.

Pritaikymas individualiems kliento poreikiams
Priklausomai nuo naudojimo tikslo BMC konstrukcinė eilė gali būti optimaliai pritaikyta įmonės poreikiams įrengus papildomus priedus, pvz.:

  • durų fiksatorius su DIBt leidimais,
  • techninio vėdinimo sistemą, apsaugą nuo sprogimo,
  • privažiavimo rampas,
  • lentynas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Susisiekite

Priešgaisrinis sandėlys EFP

European Fire Protection (EFP)
Ieškote sistemos įstatymus atitinkančiam degių medžiagų sandėliavimui? „EFPStore“ – tai sauga, patrauklus kainos kokybės santykis ir nedideli gabenimo kaštai dėl pervežimui tinkamų matmenų – pasinaudokite DENIOS 25 metų patirtimi sandėliuojant pavojingas medžiagas.
Priešgaisrinę apsaugą Europoje reglamentuoja standartas EN 13501. Priešgaisriniai „EFP-Stores“ komponentai pasirinkti, patikrinti ir suklasifikuoti remiantis šiuo standartu.

Vonelė
Vienos dalies vonelę sudaro karštojo cinkavimo plieninės skardos. Sistemose su kelių dalių vonelėmis atskirų vonelių tūrio sudėti negalima. Tokiu būdu DENIOS užtikrina galimybę sandėliuoti ir dideles talpas.
Karštojo cinkavimo groteles valant vonelę galima lengvai išimti. Ėsdinančių medžiagų laikymui sandėlyje dar gamykloje galima įrengti plastikines voneles. DENIOS patikrina kiekvienos vonelės sandarumą prieš ją išsiųsdama iš gamyklos.

Sienelės ir stogas
Dviguba plieninio rėmo konstrukcija, kaip vidinis ir išorinis rėmas, užtikrina saugumą ir stabilumą gaisro atveju (priešgaisrinė sauga tiek iš vidaus, tiek iš išorės). Tarp vidinio ir išorinio rėmo įleidžiamos 100 mm storio prišgaisrinės sienelės iš mineralinės vatos. Sienelės iš abiejų pusių apkaltos cinkuota skarda ir padengtos papildomu sluoksniu. Jos klasifikuojamos pagal DIN 4102 į F 90 ir (arba) pagal DIN EN 13501 į El 120.

Pritaikymas individualiems kliento poreikiams
Pavojingų medžiagų sandėlio pritaikymui EFP sandėlyje gali būti įrengti papildomi komponentai:

 

  • techninio vėdinimo sistema (užsiliepsnojančių medžiagų sandėliavimui),
  • nuo sprogimo apsaugotos šildymo ir apšvietimo sistemos,
  • durų fiksatoriai su DIBt leidimais,
  • keičiamos lentynos,
  • privažiavimo rampa,
  • priedų komplektas užsiliepsnojančių medžiagų su simboliu konteineriui ir įžeminimo antdėklu įžeminimui pastatymo vietoje (potencialų išlyginimas).
Susisiekite

BMC M 240

 

Sandėliavimo plotas: maždaug 5 m²
Tūris:  500 l

BMC M 600

 

Sandėliavimo plotas: maždaug 13 m²
Tūris:  1700 l

BMC M 360

 

Sandėliavimo plotas: maždaug 8 m²
Tūris:  1000 l

BMC-X 720

 

Sandėliavimo plotas: maždaug 19 m²
Tūris:  2400 l

ES 240

 

Sandėliavimo plotas:    maždaug 5 m²
Tūris:  750 l

ES 480

 

Sandėliavimo plotas: maždaug 7,5 m²
Tūris:  1200 l