Duomenų apsauga

Išsaugojimas / jūsų duomenų naudojimas
Jūsų duomenis naudosime išskirtinai jūsų užsakymui įvykdyti arba užklausai pateikti, išsaugoti ir panaudoti, nebent norėtumėte gauti papildomų aptarnavimo paslaugų. Tuo tikslu atitinkamoje vietoje paprašysime jūsų sutikimo. Jūsų asmeninius duomenis registruosime ir naudosime tik remdamiesi Vokietijos Federacinės Respublikos Duomenų apsaugos įstatymu.
Siekiant įvykdyti ir pristatyti užsakymą, jūsų duomenis perduosime tik kurjerių tarnybai, kuriai buvo pateiktas užsakymas. Perdavimas tretiesiems asmenims kitais tikslais nevykdomas.
Papildomai siūlome šias paslaugas:

  • kliento paskyros sukūrimas, kad būtų patogu  užsakyti. Jeigu ateityje kliento paskyra nebesinaudosite, galėsite mums apie tai pranešti. Tuomet jūsų duomenis nedelsdami ištrinsime.
  • Naujienlaiškio užsakymas. Jeigu užsisakysite mūsų naujienlaiškį, el. paštu būsite reguliariai informuojami apie naujienas ir pasiūlymus. Atsisakyti naujienlaiškio galima paprastai naudojantis nuoroda arba tiesiogiai mūsų svetainėje.


Teisė į informaciją

Pareikalavus nemokamai suteiksime jums informaciją apie jūsų asmens duomenis, kuriuos esame išsaugoję. Jei to pageidaujate, atsiųskite pranešimą mūsų svetainės administratoriui: webadmin@denios.de. Be to, įsipareigojame pateikus prašymą pataisyti, užblokuoti arba ištrinti jūsų asmens duomenis, kuriuos saugome.

Slapukai
Siekdami išplėsti teikiamas internetines paslaugas ir užtikrinti patogesnį jų naudojimą, naudojame vadinamuosius „slapukus“. Atidarius mūsų svetainę „slapukai“ padeda išsaugoti duomenis jūsų kompiuteryje. Jūs turite galimybę užblokuoti slapukus, savo kompiuteryje atlikdami atitinkamus nustatymus. Tačiau dėl to gali būti apribotos kai kurios mūsų svetainės funkcijos.

Saugus duomenų perdavimas naudojant SSL protokolą
DENIOS svetainė apsaugota 128 bitų SSL protokolu. SSL reiškia „Secure Socket Layer“ – tai saugos technologija, kuri užtikrina, kad jūsų duomenys internete būtų perduodami saugiai. Kai tik įvedami ir išsiunčiami kliento duomenys suaktyvinamas kodavimas. Dauguma naršyklių atpažįsta koduotus duomenis pagal uždaros spynelės simbolį naršyklės juostoje. Naudojant SSL protokolą perduodami:

  • asmens duomenys (adresas, tel. numeris ir t. t.)
  • Jūsų prisijungimo duomenys (vartotojo vardas ir slaptažodis)
  • Užsakymo duomenys iš jūsų krepšelio
  • Jūsų kliento paskyros duomenys (pvz., iš ankstesnio užsakymo)


Google Analytics
Ši svetainė naudoja „Google Inc.“ („Google“) reklamos funkcijų paslaugą „Google Analytics“. „Google Analytics“ naudoja vad. slapukus („Cookies“), tekstines rinkmenas, kurios išsaugomos kompiuteryje ir kurios padeda atlikti šios svetainės naudojimo analizę. Slapuko sukurta informacija apie jūsų svetainės naudojimo įpročius paprastai perduodama į „Google“ serverį JAV ir ten išsaugoma. Tačiau suaktyvinus IP anonimizavimą šioje svetainėje, Europos Sąjungos valstybėse arba kitose Europos Ekonominės Erdvės sutarties šalyse „Google“ jūsų IP adresą prieš tai sutrumpina.

Tik išimtiniais atvejais pilnas IP adresas perduodamas į „Google“ serverį JAV ir ten trumpinamas. Šios svetainės valdytojo užsakymu „Google“ naudos šią informaciją įvertinti, kaip jūs naudojatės svetaine, kad parengtų ataskaitą apie veiksmus svetainėje ir kad svetainės valdytojui parengtų kitas su svetainės ir interneto naudojimu susijusias paslaugas.

„Google Analytics“ funkcijų ribose iš jūsų kompiuterio gauto IP adreso nesusieja su kitais „Google“ duomenimis. Galite blokuoti slapukų išsaugojimą savo kompiuteryje atlikdami atitinkamus nustatymus; tačiau atkreipiame dėmesį į tai, kad šiuo atveju negalėsite naudotis visomis šios svetainės funkcijomis. Be to, galite neleisti „Google“ registruoti bei apdoroti slapukų sukurtų duomenų ir su svetainės naudojimu susijusių savo duomenų (įsk. jūsų IP adresą) atsisiųsdami ir įdiegdami šioje nuorodoje esantį naršyklės įskiepį („Browser Plugin“) .

Naršyklės įskiepio atsisiuntimas

Ši priemonė („Addon“) tinka naudoti su „Google Chrome“, „Firefox“, „Internet Explorer“, „Safari“ ir „Opera“ naršyklėmis.